Če ne spremenite nastavitev brskalnika, se z njimi strinjate!

Se strinjam

V vrtec praviloma sprejemamo otroke v obdobju od zaključka porodniškega dopusta staršev do vstopa otroka v šolo. Otroka lahko vpišete v program vrtca s prijavo na posebnem obrazcu, ki je na razpolago v Enoti vrtca pri OŠ Rače,Ul. Lackove čete 17, Rače, in na spodnji povezavi. Prijave sprejemamo vse leto, najmanj enkrat letno, praviloma v mesecu marcu pa povabimo k vpisu vse, ki želijo svoje malčke v naš vrtec vključiti z novim šolskim letom (od 1. 9. dalje). Če je v vrtec vpisanih več otrok kot je prostih mest, odloča o sprejemu komisija za sprejem otrok.

OBRAZCI

_______________________________________________________________________________________

VPIS NOVINCEV ZA ŠOLSKO LETO 2017/2018

PRAVILNIKI