Spoštovani starši!

Prijazno vas vabimo na tradicionalni pohod z lučkami, ki bo v četrtek, 15. decembra 2022. Ob 17.00 se bomo zbrali pred vrtcem in se odpravili proti grajskemu dvorišču, kjer nas bo pričakal Božiček. Iz velikega koša daril, bo vsak otrok prejel svoje. Pri razdeljevanju daril bomo Božičku pomagale vzgojiteljice.

Hkrati pa bo Šolski sklad OŠ Rače izvedel dobrodelno akcijo z namenom zbiranja dobrodelnih prispevkov za delovanje Šolskega sklada. Za vas starše in vse ostale obiskovalce bodo otroci izdelali majhna darilca. Da bo akcija še uspešnejša pa potrebujemo tudi vašo pomoč.

Prosimo vas, da v sredo, 14. 12. 2022 oz. najkasneje v četrtek, 15. 12. 2022 zjutraj, prinesete doma pečeno drobno pecivo. Pecivo in otroške izdelke boste lahko v zameno za prostovoljni prispevek prevzeli na stojnici sklada OŠ Rače. Za topel čaj bo poskrbljeno.

Želimo vam veliko veselja ob peki z družinskimi člani. Morda vam lahko pomagajo tudi pridne roke babic in dedkov.

Iskreno hvala
Vzgojiteljice Enote vrtca pri OŠ Rače